Před startem nového ročníku

05.08.2017
Zdravíme všechny naše příznivce.Jelikož naše mužstvo zahajuje již zítra novou sezónu v nové soutěži,chtěli bychom vás seznámit s několika málo změnami v našem celku.

Před startem nového ročníku
Naši hráči naskočili do letní přípavy po krátké přestávce 11.7. a ikdyž v prázdninový čas není optimální na skloubení dovolených a jiných odpočinkových akcí,tréninková docházka nebyla až na pár vyjímek špatná.V našem celku nedošlo k mnoha změnám,jako tomu bývalo v posledních letech zvykem,a tím se dá říct,že tým je až na nějaké vyjímky stabilizovaný.Bylo ho potřeba pouze doplnit na určitých postech,kde cítíme,že by nás v budoucnu mohla tlačit bota nebo spíš je potřeba zvyšit konkurenci na těchto postech.Proto jsme v letním přestupním termínu přilákali myslím na naše poměry velkou rybu a to Tomáše Rusnoka,který má zkušenosti jak ve 2.lize,tak převážně v divizi a krajském přeboru v moravskoslezkém kraji,naposledy hrající za Čeladnou.Tento hráč by nám měl pomoci hlavně v defenzivě.Je také potěšující že se po vleklém zranění dal dopořádku Jakub Ledina,který přišel již v zimní přípravě z Kroměříže,ale na jaře odehrál pouhých 8 minut a jeho zranění ho pustilo do hry až nyní.Zatím posledním příchozím je Radek Jakvid,který se vrací do našeho celku po roční zkoušce v Němčicích.Co se odchodů týče tak tam je to pouze jediný hráč a to Martin Dosoudil,který odešel do Martinic,ale v podstatě za nás v loňské sezóně nenastoupil.Přestupní termín končí na začátku září,takže je možné že do tohoto termínu se ještě někdo může na soupisce objevit,protože je potřeba zvyšit konkurenci hlavně v záložní řadě. Těšíme se na vás a doufáme že nás budete podporovat v hojném počtu.

Autor: Ladislav Paštěka


Vložit komentář

Komentáře

Buď první kdo vloží komentář.

Další zápas
Není naplánován další zápas.