Záhlinice - Holešov B 0:2(0:1)

14.08.2017
V neděli po dlouhé době bez jediného bodu.

V neděli nás čekal na domácí půdě další těžký zápas,kdy jsme hostili béčko Holešova. Utkání začali velmi aktivně hosté a v úvodu domácí dostali po tlak.Naši hráči nebyli schopni podržet míč a proto se hrálo převážně na naší polovině hřiště.Z tohoto tlaku hosté vytěžili vedoucí branku,kdy hostující obránce se dostal na dostřel branky a střelou z asi 20 metrů překonal R.Vaďuru v naší brance.Domácí hráči začali hru vyrovnávat po občersvovací přestávce,kdy se několikrát dostal do ůniku T.Mrkvica,ale jeho koncovka je momentálně ukvapená.Proto také hosté do přestávky udrželi jednobrankové vedení. Po změně stran domácí začali trochu lépe než v první půli,měli hned v úvodu šanci na vyrovnání P.Malátem,ale hned za chvíli je zmrazila branka po autovém vhazování,kdy se míč dostal přesnou přihrávkou mezi dva domácí hráče do pokutového území a hostující hráč míč špičkou pouze prodloužil za bezmocného domácího golmana.Našim hráčům chvilku trvalo než se s touto situací vyrovnali,ale později začali aktivní hrou nutit soupeře k chybám.Začali přicházet šance,ale většině z nich chybělo lepší finální řešení.Asi největší šanci na snížení měl zhruba 15 minut před koncem J.Šustek,kdy se krásně prokličkoval přes čtyři hostující hráče,ale jeho střelu směřující do branky vykopnul vyborný hostující brankář.Závěr byl z naší strany vabank,ale bohužel nám nebylo přáno ani čestného úspěchu.Snad se probudíme v koncovce v dalším utkání a získáme ztracené body zpět.

Záhlinice - Holešov B 0 : 2 (0:1)